Kontakt

Hurtownia Maria

Kontakt
Hurtownia "Maria"
ul. Spółdzielcza 4
20-401 Lublin

tel./fax 081 532 42 60
tel. kom. 0 501 290 230
0 511 692 535
więcej

Rajstopy

W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby z lajkry, streczu oraz elastilu o różnych grubościach, gramaturze i wzorze. Dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagającym odbiorcom, zarówno poprzez jakość jak również bogactwo naszej oferty.

Pończochy są obcisłą a zarazem elastyczną częścią garderoby, okrywająca stopę i część nogi. Tym różnią się od rajstop, które zakrywają całe nogi do pasa. Tak, jak i rajstopy, oprócz waloru praktycznego (ochrony przed zimnem) poprawiają optycznie wygląd damskiej nogi podkreślając kobiecość.

Pończochy mogą mieć fakturę gładką, wzorzystą, ażurową przezroczystą lub kryjącą, matową lub błyszczącą, występują w szerokiej gamie kolorów (choć najpopularniejsze są różne odcienie beżu i czerń). Różnią się także splotem włókna, rodzajem włókna i grubością. Wśród pończoch wyróżniają się szczególnie tzw. klasyczne "nylony", nie zawierające domieszki elastomerów co sprawia, że są niezwykle transparentne i idealnie dopasowane do kształtu nogi, choć praktycznie nieelastyczne.

W ostatnich latach obserwuje się renesans tej części damskiej garderoby i gwałtowny wzrost sprzedaży pończoch, zwłaszcza samonośnych. Do łask powracają także ekskluzywne pończochy nylonowe, często odszukiwane w starych magazynach i z trudem zdobywane przez wielbicielki na aukcjach internetowych.

Staramy się aby nasza oferta sprostała państwa wymaganiom zarówno jeśli chodzi o jakość jak i wygląd sprzedawanych produktów wieli znamienitych firm.

LayDi.gif, 9,7kB Gatta.gif, 9,0kB Fiore.gif, 5,6kB Knittex.gif, 8,9kB Kusiak.gif, 5,4kB Zofmir.gif, 5,3kB Mona.gif, 5,3kB